facebook
Logo firmy

Nawadnianie

Oferta » Nawadnianie

Piękny, zielony trawnik, zdrowe i szybko rosnące rośliny uzależnione są od odpowiedniej ilości dostarczanej wody - pomoże w tym Państwu montowany przez nasza firmę profesjonalny system nawadniania. Korzystamy tylko z najlepszych części znanych i cenionych - na całym świecie - firm: Rain Bird, Hunter, Toro.

Koniec z czasochłonnym rozkładaniem węży. Od momentu zamontowania nawadniania nie będą musieli się już Państwo martwić o swój ogród nawet w przypadku dłuższych wakacji czy nagłych wyjazdów.

Wykonanie dobrze działającego systemu nawadniającego, wymaga dokładnego przeanalizowania zapotrzebowania ogrodu na wodę oraz prawidłowo wykonanego projektu. Przy odpowiednim dobraniu parametrów zraszaczy oraz możliwości źródła wody można osiągnąć idealnie podlany ogród. Szeroki wachlarz proponowanych przez nas zraszaczy pozwala na prawidłowe nawodnienie tak małego ogródka jak i dużego parku.

Całym systemem nawadniania zawiaduje sterownik który po odpowiednim zaprogramowaniu włącza i wyłącza kolejne sekcje całego systemu na zadany czas. Podłączenie do sterownika czujników opadu lub komletnej stacji pogodewej pozwala na automatyczne wyłaczanie systemu w deszczowe dni. W bardziej rozbudowanych systemach możliwe jest również dozowanie potrzebnych nawozów.

Prawidłowo działający system oszczędza mnóstwo czasu, który musielibyśmy przeznaczyć na podlewanie roślin. Podczas urlopu nie musimy martwić się w jakiej kondycji, po powrocie zastaniemy nasz ogród. Automatyczne podlewanie minimalizuje straty wody.

W ramach serwisu przygotowujemy systemy do sezonu zimowego i ponownie uruchamiamy je wiosną. Na wszystkie wykonane przez naszą firmę systemy automatycznego nawadniania udzielamy gwarancji. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem automatycznego nawadniania w swoim ogrodzie, prosimy o kontakt.

Aby założyć nawadnianie u Państwa, wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Poprosimy o projekt ogrodu lub mapkę terenu. Następnie dokona pomiarów w terenie, sprawdzi źródło wody-wydajność i ciśnienie. Na tej podstawie wykonamy projekt i kosztorys. Po akceptacji przystępujemy do wykonania instalacji.

Przy zleceniu wykonania projekt i wycena założenia sytemu nawadniania gratis.